Preskočiť na obsah
Jozef Havala

Stavebníctvo

Jozef Havala

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Veľký Ďur
Od roku
1997
IČO
34 690 417

Jozef Havala

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
935 34 Veľký Ďur
Na trhu od
15. apríla 1997
IČO
34 690 417
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

29
rokov na trhu
1997
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jozef Havala

Jozef Havala – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Veľký Ďur. Podniká od 15. apríla 1997.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých drevárskych výrobkov.

Základné údaje

Obchodné meno
Jozef Havala
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
34 690 417
Dátum vzniku
15. apríla 1997
Miesto podnikania
935 34 Veľký Ďur
Živnostenský register
Okresný úrad Levice, vložka č. 402-11503
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jozef Havala zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jozef Havala?

Miesto podnikania je v obci 935 34 Veľký Ďur.

Čím sa Jozef Havala zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Jozef Havala?

IČO je 34 690 417.

Odkedy podniká Jozef Havala?

Podnikanie začalo 15. apríla 1997. Na trhu pôsobí 29 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jozef Havala podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jozef-havala.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.